ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Про AHUB
Філософія

Простір

AHUB Львів — це унікальна локація в самому серці Львова. Тут є сучасні кімнати для роботи та відпочинку:

  • коворкінг з можливістю організації особистого простору;
  • переговорні кімнати оснащені всім необхідним для проведення онлайн-конференцій та ділових зустрічей;
  • конференц-зал, де топові фахівці проводять лекції та майстер-класи, доступний для бронювання і для твоїх заходів;
  • у RELAX ROOM арома- та звукові ефекти сприяють підвищенню працездатності або допомагають розслабитися;
  • у STRESS ROOM відвідувачі можуть зняти напругу і налаштуватися на серйозні переговори;
  • MEDIA ROOM створений для стрімів, інтерв’ю і знімання відеоблогів;
  • в AHUB BAR можна підживити розум і тіло збалансованим меню, випити смачну каву або чай.

За допомогою доповненої реальності на стінах всього простору, можна розвивати свою уяву і відволікатися від серйозної роботи.

Працюємо з урахуванням усіх карантинних обмежень.

Твій офіс майбутнього

Коворкінг AHUB Львів — це світлий openspace на 25 місць з можливістю організації особистого простору. Зони коворкінгу створені для високоефективної сольної роботи протягом усього дня. “Стіни, що танцюють”, на яких можна малювати та клеїти стікери, ділять простір на велику кількість ізольованих локацій, але за необхідності увесь майданчик комбінується в сцену, щоб створити зону для командної роботи. Ти можеш сісти за столиком біля вікна або працювати на підвіконні в конференц-залі, де з вікон видно ратушу, а можеш зайняти місце за загальним столом, при цьому не втрачаючи продуктивність. Гості коворкінгу також можуть скористатися RELAX ROOM, STRESS ROOM або перекусити в AHUB BAR.

По справі
Переговорки

Переговорні кімнати в історичному центрі міста призначені для зустрічей із партнерами, стратегічних брейнштормів з командою або важливих переговорів. Простір задає тон перспективному спілкуванню. Ми подбали про комфорт: ізольовані кімнати повністю оснащені технічними умовами для аудіо-конференцій, стрімінгу: під рукою TV-екрани (з Apple TV) і стіни для малювання. У AHUB Львів 6 переговорних кімнат місткістю від 2 до 8 осіб та 1 MEDIA ROOM.

Забронювати
Балансувальна 1 (meeting room 1)
Переваги
Забронювати

Конференц-зал

Конференц-зал комфортно вміщує до 40 осіб. Тут проходять заходи з нашої AFISHA. Ти також можеш забронювати простір для своїх заходів — для цього сконтактуй з адміністратором за номером +38 (032) 229 59 55.

РОЗВИТОК

Афіша

AHUB — це не тільки майданчик для роботи. Ми хочемо, щоб наша ідея мотивувала створювати нового себе і шукати однодумців. У Афішу включено майстер-класи, лекції, тренінги, практичні заняття в різних форматах, які допомагають вдосконалюватися, поповнювати свій особистий багаж знань і знайомств.

Заходи відбуваються в онлайн- і офлайн-форматі.

ЗАВТРА БУДЕ КРАЩЕ ЗАВТРА
ТВІЙ AHUB, ТВОЇ ПРАВИЛА

394 м², ЩОБ СТВОРЮВАТИ СВОЄ

Ми не знаємо, для чого насправді ти прийдеш в AHUB: провести кол із діловими партнерами, покайфувати з друзями, обговорюючи новий стартап, написати свою найкращу статтю (або найгіршу, таке теж буває), звести дебет з кредитом, прослухати лекцію, оцінити ризики чи вже нарешті ризикнути. У нас — місце, де ти можеш не плисти за течією, а написати власні правила. Ми розробили простір таким чином, щоби залучити всі шість відчуттів. Тут ти будеш сприймати світ ширше, глибше, чіткіше. А отже — зможеш наважитись робити те, на що раніше тобі бракувало духу (або просто було лінь).

AHUB KYIV — це не тільки місце зі звичними уже коворкінгом, конференц-залами та переговорними (про які ти прочитаєш нижче). Тут з тобою заговорять стіни та дзеркала, а ідеї можна брати просто зі стелі. Тут сенси підказує пес, а куди рухатися далі — хамелеон. Тут є бар з їжею для розуму, секретний дворик для чілу і бозна-скільки всього іншого. А ще тут є унікальна Sense Room у приміщенні справжнього банківського сховища! Тож приходь уже дивитися на власні очі.

Працюємо з урахуванням усіх карантинних обмежень.

МРІЙ ДІЙ

Щоб зазирнути в майбутнє, більше не треба чекати на машину часу. Воно вже тут, поряд — у зонах-коворкінгах AHUB:

  • Coworking Area з місцями під різний настрій;
  • Coworking-хамелеон, де за потреби, рухаючи меблі, можна створювати персональні мініофіси або користуватись простором як повноцінною конференц-залою.
СЛУХАЙ ПОЧУЙ
ПЕРЕГОВОРНІ ЧУТТЯ

Авжеж, у нас є переговорні. Кожна відповідає за певне чуття: Зорова, Слухова, дві Балансувальні, Тактильна та дві Ароматні (які за потреби можна перетворити на одну велику). Бронюй для себе, щоб усамітнитися, чи приводь також друзів та партнерів, щоб поговорити про важливі речі. Або неважливі. Аби продуктивно.

Забронювати
Балансувальна 1 (meeting room 1)
Переваги
Забронювати

Конференц-зал

Конференц-зал комфортно вміщує до 40 осіб. Тут проходять заходи з нашої AFISHA. Ти також можеш забронювати простір для своїх заходів — для цього сконтактуй з адміністратором за номером +38 (032) 229 59 55.

ДИВИСЬ НАВАЖСЯ

AHUB АФІША

Ми потурбувалися про те, аби проводити час в AHUB KYIV було корисно не тільки для роботи, а й для саморозвитку. Щоби, створюючи свої проєкти, була можливість надихатися історіями тих, хто вже досягнув висот і хоче поділитися досвідом. Ми підготували програму офлайн- та онлайн-лекцій, майстер-класів, тренінгів та практичних занять від топових спеціалістів з найрізноманітніших сфер тощо. Афіша подій оновлюється постійно.

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77