ua
ru
en
Львів
Львів
киев
Ваш город ‒ ЛЬВов?
ОБЕРИ СВОЮ

АФІШУ

AHUB — це не тільки майданчик для роботи. Ми хочемо, щоб наша ідея мотивувала створювати нового себе і шукати однодумців. У Афішу включеноі майстер-класи, лекції, тренінги, практичні заняття в різних форматах, які допомагають вдосконалюватися, поповнювати свій особистий багаж знань і знайомств. Заходи відбуваються в онлайн- і офлайн-форматі.

ФОРМАТ

Лекції
Майстер-класи
English Time

Лекція не означає “нудно”. Для виступів ми запрошуємо внутрішніх експертів Альфа-Банку Україна і найкращих спікерів. Під час занять ми обговорюємо актуальні теми та прокачуємо свої знання. Ми створюємо цікавий і корисний контент і пропонуємо вам долучитися до постійного зростання й розвитку.

Ми любимо своїх унікальних людей настільки, що бачимо сенс навіть в тих темах, які не стосуються фінансів, бізнесу, IT та управління. На майстер-класах від AHUB AFISHA ми проробляємо вправи на поліпшення пам’яті, на досягнення цілей і на підвищення впевненості в собі. Разом ми вчимося медитувати, писати стратегію розвитку бізнесу або власну, вчимося якісному нетворкінгу і бути ефективними в моменті. Ми точно знаємо, що підвищувати якість свого життя можна легко і непомітно разом з AHUB.

Найефективніший спосіб вивчення іноземної мови — розмовна практика. Обраний формат занять дає кожному помітний практичний результат у вивченні англійської — здатність говорити нею і розуміти співрозмовників. На учасників English Speaking Club чекають захопливі обговорення актуальних тем (маркетинг, психологія, мистецтво, відносини, бізнес, велнес). Викладач готує цікаві відеоролики для перегляду і допомагає модерувати бесіду в групі.

Правила AHUB

Ще дещо

Бібліотека відео

Лекція
Розвиток особистості
AHUB: “Як дивитися кіно, щоб його розуміти” з Андрієм Алфьоровим. Мистецтво з Inverium
Андрій Алфьоров
Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ скоро