ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Гра

Cash Flow

18.11
14:00
Спікер
Роксолана Кеньо

Не «відкладати на чорний день», а успішно накопичувати та інвестувати. Не економити, а раціонально скорочувати витрати. Фінансова грамотність не така складна, як здається на перший погляд. Навчитися цій навичці можна навіть під час гри. І годі вже боятися і розповідати всім, що ти не вмієш збирати гроші. Приходь у AHUB Lviv і вчися просто під час гри.

«Cash Flow — покрокова інструкція до фінансової свободи та процвітання»
Спікер
Роксолана Кеньо

Відмінності між багатими та бідними не такі великі. Багаті впевнені: «Я — творець свого життя». Бідні впевнені: «Від мене нічого не залежить». Зважай на це. Грай у гру Cash Flow («Грошовий потік») та керуй своїми грошима.

Cash Flow — це ігровий мінітренінг, спрямований на дослідження та найкраще розуміння своїх фінансових стратегій. Фінансова консультантка, аналітикиня Роксолана Кеньо навчить грати, а заразом і розумно інвестувати.

У процесі гри в Cash Flow ти вчишся бути багатофункціональним: освоюєш навички роботи з цифрами, взаємодієш з іншими учасниками, аналізуєш та керуєш власними ресурсами.

Пам’ятаєш слова Роберта Кіосакі? «Багаті не працюють заради грошей, бо вони знають, як змусити гроші працювати на себе».

Ми рекомендуємо гру:

  • тобі, якщо ти хочеш навчитися керувати фінансами, підтягнути чи розвинути свою фінансову грамотність, а також цікаво провести час з однодумцями.
Спікер
Роксолана Кеньо
Формат

Гра триває до 5 годин. Перші 15 хвилин учасники знайомляться один з одним. Потім відбувається ознайомлення з правилами гри та починається сама гра.

Кількість учасників обмежена. Для реєстрації натискай на кнопку «Забронювати» — та отримуй QR-квиток через Телеграм-бот.

Захід пройде із дотриманням усіх карантинних норм.

8 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
ahublviv@gmail.com
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77