ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
відкритий подкаст

«Голосові» vs Стара добра переписка

05.01
19:30
гостя
Віра Щербакова

Вриваємося після мініканікул у новий сезон AHUB Live і відразу ж — до конфліктомісткої теми голосових повідомлень та нових правил листування. Чому взагалі це викликає стільки суперечок, якщо так звані «голосові» та «бабли» — об’єктивно швидша комунікація, ніж класичні текстові повідомлення? Як змінювалися методи комунікації протягом останнього часу і чи будуть змінюватися ще? Чи наблизимось ми колись до компромісу в спілкуванні настільки, що перестанемо дратувати одне одного, і найголовніше, чи перестанемо передусім дратуватися самі? Про це й поговоримо з Вірою Щербаковою, Head of Communications в Ajax Systems.

AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa.
гостя
Віра Щербакова

Запис подкасту в аудіо буде доступним згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі в YouTube. Конспект розмови з найцікавішими думками шукай у цифровому медіа Sense Now.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВО

Рекомендуємо прийти послухати, якщо ти:

  • прагнеш перестати дратуватися, коли тобі пишуть не так, як би хотілося тобі;
  • хочеш зрозуміти, в якому вигляді комунікація є найефективнішою для всіх сторін;
  • просто хочеш послухати цікаву гостю і подивитися наживо, як записуються подкасти.
гостя
Віра Щербакова
Формат

Відкритий подкаст проходитиме у форматі розмови між ведучими та гостею. Свої запитання на тему подкасту ти можеш попередньо прописати у Телеграм-чаті AHUB чи поставити особисто під час заходу.

Тривалість — 1,5 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті ж, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, тож просимо взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77