ua
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Відкритий подкаст

Гроші, слава, популярність: як отримати профіт з особистого акаунту

10.02
19:30
Спікер
Юлія Проскуріна

Мережеві селебріті — це вже звична реальність, в якій людина спочатку стає відомою у соцмережах, а вже потім у ЗМІ. Як заробляти мільйони на власних сторіз та колабитися зі світовими брендами, розпитаємо SMM-спеціалістку, маркетологиню, власницю агентства DGTL Proskurina Юлію Проскуріну. На зв’язку — другий відкритий подкаст четвертого сезону AHUB Live.

«AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa»
Спікер
Юлія Проскуріна

Під час подкасту говоримо про тенденції побудови особистого бренду-2022 та про те, як співпрацюють із відомими блогерами маленькі та великі бренди. Чому навколо цієї діяльності так багато нісенітниць, а найпомітнішими часто є не самі інстаграм-селебріті, а тисячі людей, які продають «секретні» знання про те, як таким селебою стати?

Рекомендуємо прийти на другий подкаст четвертого сезону AHUB Live, якщо ти:

  • принаймні раз на день заходиш у соцмережі запостити фотку або написати текст;
  • хочеш почати розвивати власний бренд;
  • маєш намір вивести свої соцмережі на інший рівень;
  • хочеш дізнатися, яких помилок бажано уникнути на шляху до становлення інстаграм-селебріті;
  • хочеш послухати класного спікера та поставити свої запитання.

Запис подкасту в аудіо буде доступний згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі в YouTube (Є sense – YouTube). Конспект розмови з найцікавішими думками шукай у цифровому медіа Sense — в Now.

Спікер
Юлія Проскуріна
Формат

Відкритий подкаст проходитиме у форматі розмови між ведучими та гостею. Свої запитання на тему подкасту ти можеш попередньо прописати в Телеграм-чаті AHUB чи поставити особисто під час заходу.

Тривалість — 1,5 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті ж, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, тож просимо тебе взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

30 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77