ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Лекція

ХАКНУТИ ТІЛО У XXI СТОЛІТТІ: МІФИ ТА ФАКТИ

25.11
19:30
Спікер
Олександр Коляда

Перший сезон проєкту AHUB Live завершується, і на фінал ми приберегли справжню вишеньку на торті в темі фізіології — лекцію Олександра Коляди про те, як хакнути тіло у XXI столітті. Довкола довголіття існує безліч міфів, і деякі з них, на жаль, вже стали аксіомами та навіть щоденними ритуалами. Олександр як вчений-генетик, кандидат біологічних наук, засновник «Школи Довголіття» допоможе розібратися, чому вірити, а чому — не варто, і що насправді здатне допомогти прожити довше.

AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa
Спікер
Олександр Коляда

Аудіозапис лекції буде доступний згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі банку в YouTube. Конспект із найцікавішими думками шукайте в цифровому медіа Sense Now.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВО

Рекомендуємо прийти послухати, якщо ти:

  • мрієш прожити щонайменше до 120 років, але поки що не знаєш, як;
  • цікавишся темою біохакінгу;
  • ніколи до цього не цікавився темою біохакінгу, але ось зараз тобі стало цікаво;
  • просто хочеш послухати класного спікера.
Спікер
Олександр Коляда
Формат

Тривалість лекції — 1 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті самі, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, отже просимо тебе взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

25 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
ahublviv@gmail.com
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77