ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
відкритий подкаст

Ким я буду за 5 років: навіщо це HR?

12.01
19:30
гостя
Марія Панченко

У другому відкритому подкасті сезону «Спілкування» ми поговоримо з ейчаром. Але цього разу не відповідатимемо на дивні запитання, а самі будемо їх ставити (обіцяємо відігратися за всіх і кожного!) Наприклад, для чого нам чітко розуміти свої плани на декілька років уперед, якщо ми не завжди впевнені у завтрашньому дні? Чи як наше місце в конкретній компанії (!) залежить від того, що ми публікуємо в особистих (!) соцмережах? І взагалі, чому часто-густо розмова з ейчаром нагадує вальс, в якому обом учасникам заздалегідь відомі всі позиції одне одного, проте вони все одно повторюють той самий танок з кожною новою співбесідою? Відповідатиме Марія Панченко.

AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa.
гостя
Марія Панченко

Запис подкасту в аудіо буде доступним згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі в YouTube. Конспект розмови з найцікавішими думками шукай у цифровому медіа Sense Now.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВО

Рекомендуємо прийти послухати, якщо ти:

  • не зовсім розумієш, для чого інколи ейчари під час співбесід запитують те, що запитують;
  • прагнеш більше дізнатись про те, за що взагалі відповідає відділ Human Resources і чому ці люди — насправді важлива частина екосистеми компанії;
  • просто хочеш послухати цікаву гостю і подивитися наживо, як записуються подкасти.
гостя
Марія Панченко
Формат

Відкритий подкаст проходитиме у форматі розмови між ведучими та гостею. Свої запитання на тему подкасту ти можеш попередньо прописати в Телеграм-чаті AHUB чи поставити особисто під час заходу.

Тривалість — 1,5 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті ж, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, тож просимо тебе взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

 

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77