ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Speaking Club

Managing Free Time

20.01
19:00
Спікер
Наталія Чубата

Попрактикуємо англійську? Разом із викладачкою Наталією Чубатою в AHUB Lviv обговоримо, як керувати особистим часом, уникати вигоряння на роботі та стану постійного стресу.

“Вчимося думати англійською в AHUB Lviv”
Спікер
Наталія Чубата

Як нормалізувати робочий день і не піддаватися спокусі заглядати в робочі чати після 18:00? Важлива суперздатність допоможе не вигоріти на роботі та нормалізувати життєвий графік. Обговоримо англійською?

Найефективніший спосіб вивчення іноземної мови — розмовна практика. Вибраний формат занять дає кожному можливість попрактикувати свої навички та отримати помітний практичний результат у вивченні англійської — здатність говорити нею та розуміти співрозмовників. А головне — вчитися думати англійською.

Заняття тобі підходить, якщо ти:

  • хочеш поліпшити свої розмовні навички, незалежно від рівня англійської;
  • не проти вивчити нові слова і терміни іноземною мовою;
  • готовий до динамічного обговорення актуальних тем з однодумцями.
Спікер
Наталія Чубата
Формат

Під час заняття учасники переглядатимуть фотографії та відео й обговорюватимуть побачене. Також буде вправа для запам’ятовування нової лексики.

Кількість учасників обмежена. Для реєстрації натискай на кнопку «Забронювати» — та отримуй QR-квиток через Телеграм-бот.

Цей захід можуть відвідувати клієнти Альфа-Банку з пакетами послуг White, Black, Graphite, Caméléon, учасники A-CLUB та окремі ФОП-категорії. Вартість відвідування заходу — 1 квиток AHUB.

Захід відбудеться із дотриманням усіх карантинних норм.

15 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77