ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
лекція

Про що ми говоримо, коли ми мовчимо?

27.01
19:30
спікер
Андрій Бурлуцький

Фінальна лекція третього сезону AHUB Live, присвяченого спілкуванню, буде про маніпуляції. Коли і як, здавалося б, здорова комунікація перетворюється на нездорову маніпуляцію? Чи можливо розпізнати цей процес ще до того, як буде запізно? Чи є чарівні сигнали, на які варто звертати особливу увагу? Якими фокусами користуються маніпулятори? І, що найважливіше, як зізнатися самому, що тобою маніпулюють — і не хтось сторонній, а близька (чи не така вже й близька) людина? Про все це розповість Андрій Бурлуцький, провідний тренер з бізнес-комунікацій та маніпуляцій, заслужений артист України.

AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa.
спікер
Андрій Бурлуцький

Запис подкасту в аудіо буде доступним згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі в YouTube. Конспект розмови з найцікавішими думками шукай у цифровому медіа Sense Now.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВО

Рекомендуємо прийти послухати, якщо ти:

  • постійно ступаєш на одні й ті ж маніпуляційні граблі й не знаєш, як вибратись із замкненого кола дискомфорту;
  • прагнеш зрозуміти, як не допустити маніпулятивних стосунків у майбутньому;
  • просто хочеш послухати класного спікера.
спікер
Андрій Бурлуцький
Формат

Тривалість лекції — 1 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті ж, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, тож просимо тебе взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77