ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Відкритий подкаст | Київ

РОБОЧИЙ СТРЕС: ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ПО МАКСИМУМУ?

11.11
19:30
Спікер
Ілля Бачурін

У межах проєкту AHUB Live ми продовжуємо розкривати тему «Фізіологія». І в другому відкритому подкасті разом з гостем Іллею Бачуріним — бізнес-тренером, соціальним та організаційним психологом — поговоримо про стрес. А точніше — про робочий стрес і про те, як припинити з ним боротися і почати використовувати собі на благо. Ми розпитаємо Іллю про те, що ми звикли вважати «стресом» і чим він є насправді, як взагалі стрес впливає на наш організм і як бути, коли на роботі все горить і ти гориш, а треба працювати далі ще й виконувати свою роботу якісно.

AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa
Спікер
Ілля Бачурін

Запис подкасту в аудіо буде доступний згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі банку в YouTube. Конспект розмови з найцікавішими думками шукайте в цифровому медіа Sense Now.

 КОМУ БУДЕ ЦІКАВО

Рекомендуємо прийти послухати, якщо ти:

  • думаєш, що «стресостійкість» — це про кого завгодно, але не про тебе;
  • прагнеш більше дізнатися про стрес і про його реальні, а не міфічні плюси-мінуси;
  • просто хочеш послухати цікавого гостя і подивитися наживо, як записуються подкасти.
Спікер
Ілля Бачурін
Формат

Відкритий подкаст проходитиме у форматі розмови між двома ведучими та гостем. Свої запитання на тему подкасту ти можеш попередньо прописати у Телеграм-чаті AHUB чи поставити особисто під час заходу.

Тривалість — 1,5 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті самі, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, отже просимо тебе взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

25 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
ahublviv@gmail.com
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77