ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Відкритий подкаст | Київ

ВІВЦІ VS ДОДАТКИ: ЩО РЕАЛЬНО ДОПОМОЖЕ ВИСПАТИСЯ ПО-ЛЮДСЬКИ

04.11
19:30
СПІКЕР
Ніка Бєльська

Перший відкритий подкаст першого сезону «Фізіологія» нового проєкту AHUB Live ми вирішили провести так, аби ти точно не заснув у процесі запису (тобто максимально цікаво), проте добряче виспався після (тобто максимально продуктивно). Запрошена гостя Ніка Бєльська — генетик і консультантка зі сну — знає про сон якщо не все, то принаймні стільки цікавого й корисного, що встигла у співавторстві написати книгу «Коли я нарешті висплюся». Однак ми з Нікою говоритимемо не про книги, а про спеціальні застосунки для засинання, і спробуємо розібратися, чи такі вони дієві, як нам пробують їх продавати. А також позапитуємо гостю, чи є альтернативні та, можливо, більш ефективні способи висипатися. Про старих добрих овечок теж спитаємо.

AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa

Запис подкасту в аудіо буде доступний згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі банку в YouTube. Конспект розмови з найцікавішими думками шукайте в цифровому медіа Sense Now.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВО

Рекомендуємо прийти послухати, якщо ти:

  • мрієш виспатися, але не знаєш, як;
  • прагнеш більше дізнатися про сон і всі його підсонні камені з точки зору науки від людини, яка в цьому розбирається;
  • просто хочеш послухати цікаву гостю і подивитися наживо, як записуються подкасти.
Формат

Відкритий подкаст проходитиме у форматі розмови між двома ведучими та гостею. Свої запитання на тему подкасту ти можеш попередньо прописати у Телеграм-чаті AHUB чи поставити особисто під час заходу.

Тривалість — 1,5 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті самі, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, отже просимо взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

20 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
ahublviv@gmail.com
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77