ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Практичне заняття

Симулятор переговорів

18.01
18:30
Спікер
Наталія Кузьма

Продовжуємо серію практичних занять в AHUB Lviv із засновницею KUZMA Communication, переговорницею, медіаторкою та тренеркою Наталією Кузьмою. 18 та 25 січня разом розбираємо переговорні кейси та варіанти їх вирішень.

«Щойно ви пристанете до нашої точки зору, ми з вами повністю погодимося»
Спікер
Наталія Кузьма

У чому полягають слабкі та сильні сторони переговорів? Як переконати співрозмовника у своїй позиції? Як вийти із суперечки переможцем? Як провести ділові переговори на найвищому рівні?

Візьми участь у живому процесі — розігруванні різних переговорних кейсів — і на практиці опануй навички професійного переговорника.

Симулятор переговорів — це максимальне наближення до реальних умов ведення переговорів. Основне завдання заходу — дати кожному учасникові спробувати свої сили в переговорах різного рівня складності. На заході ти береш участь у переговорах у різних ролях і відстежуєш свої сильні та слабкі сторони. Ти зможеш спостерігати, як у тому самому кейсі учасники отримують різні результати. Ти отримаєш зворотний зв’язок від групи й, головне, від тренера, який не просто підкаже зони зростання, а й розкриє кілька інструментів, які ти можеш застосовувати в тій чи іншій ситуації. Кожна участь у симуляторі переговорів — у безпечному середовищі гри — тренує переговорні навички, дозволяє вдосконалювати свої стратегії та посилитись новими способами ведення переговорів.

Усі кейси взято з реального життя та адаптовано для тренувального заходу.

Практичне заняття тобі підходить, якщо ти:

  • хочеш навчитися якісно вести переговори;
  • хочеш покращити свої навички переговорника;
  • потребуєш практики ведення крутих переговорів.
Спікер
Наталія Кузьма
Формат

Заняття триватиме 70 хвилин. 45 хвилин підуть на вступ та розігрування кейсу. Ще 20 хвилин буде присвячено розбору та запитанням гостей.

Кількість учасників обмежена. Для реєстрації натискай на кнопку «Забронювати» — та отримуй QR-квиток через Телеграм-бот.

Цей захід можуть відвідувати клієнти Альфа-Банку з пакетами послуг White, Black, Graphite, Сaméléon, учасники A-CLUB та окремі ФОП-категорії. Вартість відвідування заходу — 1 квиток AHUB.

Захід відбудеться із дотриманням усіх карантинних норм.

15 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77