ua
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Відкритий подкаст

Синдром самозванця: як із ним жити

03.02
19:30
Спікер
Алла Рожкова

Четвертий сезон AHUB Live стартує! Розкриваємо тему поваги з усіх боків: поваги до потреб інших, до власних потреб, підвищеної уваги до своєї персони та адекватного збереження власних кордонів. У першому відкритому подкасті говоримо про дивний біль успішних людей, які вважають себе ошуканцями.

«AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa»
Спікер
Алла Рожкова

«Синдром самозванця»… Чув про таке? А може, й відчував: коли свої успіхи приписував будь-чому, тільки не власним зусиллям. Чому ж це відбувається з тобою та що з цим робити (якщо дійсно треба щось робити), дипломований психолог Алла Рожкова розповість на подкасті.

Рекомендуємо прийти послухати подкаст, якщо ти:

  • переймаєшся тим, що твої досягнення — зовсім не твої;
  • цікавишся темою психології взагалі;
  • хочеш послухати класного спікера;
  • хочеш поставити свої запитання топовому фахівцю з психології та психіатрії.

Запис подкасту в аудіо буде доступний згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі в YouTube (Є sense – YouTube). Конспект розмови з найцікавішими думками шукай у цифровому медіа Sense — в Now.

Спікер
Алла Рожкова
Формат

Відкритий подкаст проходитиме у форматі розмови між ведучими та гостем. Свої запитання на тему подкасту ти можеш попередньо прописати в Телеграм-чаті AHUB чи поставити особисто під час заходу.

Тривалість — 1,5 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті ж, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, тож просимо тебе взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

30 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77