ua
ru
en
Львів
Львів
киев
Ваш город ‒ ЛЬВов?
ENGLISH TIME

The Queen’s Gambit: How Do You Double a Number of Google Searches?

16.09
18:30
СПІКЕР
Space Deer

На наше інформаційне поле може вплинути навіть серіал

Інтерес до шахів виріс після виходу на ТБ мінісеріалу під назвою «The Queen’s Gambit». Деяких серіал опосередковано змусив купити нову шахову дошку, хтось і зовсім пішов навчатися захопливої гри. Запрошуємо тебе на обговорення цієї теми в English Speaking Club в AHUB.

«Готуємо до життя, а не до іспитів»
СПІКЕР
Space Deer

Найефективніший спосіб вивчення іноземної мови – розмовна практика. Обраний формат занять дає кожному студенту помітний практичний результат у вивченні англійської – здатність говорити нею та розуміти співрозмовників.

Під час заняття учасники обговорять мінісеріал «The Queen’s Gambit», вихід якого викликав фурор. За перші 28 днів серіал подивилися 62 млн користувачів. Крім того, «The Queen’s Gambit» потрапив до десятки проєктів, що найчастіше переглядають на сервісі Netflix, у 92 країнах світу. Пошуковий інтернет-запит «як грати в шахи» досяг свого піку за останні дев’ять років. Люди почали грати в шахи, завдяки серіалу. Як сценаристам і режисерові вдалося розповісти історію серйозної гри, щоб залучити до неї мало не пів світу?

Заняття тобі підходить, якщо ти:

  • хочеш поліпшити свої розмовні навички, незалежно від рівня англійської;
  • не проти вивчити нові слова та терміни іноземною мовою;
  • готовий до динамічного обговорення актуальних тем з однодумцями.
СПІКЕР
Space Deer
Формат

Заняття пройде у форматі спілкування англійською мовою. На початку заняття учасники дивляться короткі відеоролики на задану тему та обговорюють побачене. Наприкінці заняття всі гості заходу за бажання можуть пограти в ігри англійською. Для реєстрації тисни на кнопку «Забронювати» – і отримай QR-квиток через Телеграм-бот.

Цей захід можуть відвідувати тільки клієнти Альфа-Банку з пакетами послуг Black і Graphite, учасники A-CLUB та окремі ФОП-категорії. Вартість відвідування заходу – 1 квиток AHUB.

Захід відбудетьсяу форматі офлайн-заняття із дотриманням всіх карантинних заходів.

20 місць
Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ скоро