ua
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Відкритий подкаст

«Успішний успіх»: чи є у цьому хоч щось хороше?

17.02
19:30
Спікер
Уляна Ходорівська

За кілька років ідея здаватися успішним, розповідаючи про успіх іншим, з найпопулярнішого розмовного формату на YouTube встигла стати загальним посміховиськом, про яке знімають гумористичні серіали та повнометражні фільми. Чому це явище мало такий попит? Як відрізнити реально якісну та корисну інформацію від інфоциганства? На зв’язку — третій відкритий подкаст AHUB Live.

«AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa»
Спікер
Уляна Ходорівська

Кар’єрний консультант Уляна Ходорівська розповість, на що перетворився «успішний успіх» у 2022 році та чим насправді займається більшість «успішних успіхерів». Розпитаємо також, чи Тоні Роббінс крутий. (А хто це?) І головне — чи було у хвилі «успішного успіху» щось реально корисне.

Рекомендуємо прийти на подкаст AHUB Live, якщо ти:

  • постійно переглядаєш мотиваційні відео, проте досі не почав діяти;
  • шукаєш ментора/наставника/гуру;
  • чекаєш на знак згори, що ти рухаєшся у правильному напрямку;
  • хочеш послухати класного кар’єрного консультанта та поставити свої запитання.

Запис подкасту в аудіо буде доступним згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі в YouTube (Є sense – YouTube). Конспект розмови з найцікавішими думками шукай у цифровому медіа Sense — в Now.

Спікер
Уляна Ходорівська
Формат

Відкритий подкаст проходитиме у форматі розмови між ведучими та гостею. Свої запитання на тему подкасту ти можеш попередньо прописати в Телеграм-чаті AHUB чи поставити особисто під час заходу.

Тривалість — 1,5 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті ж, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, тож просимо тебе взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

30 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77