УПС!

Not IE

Страница не поддерживает этот браузер. Откройте его в более современном браузере, например

Google Chrome Google Chrome Firefox Firefox Microsoft Edge Microsoft Edge
ua
ru en
Стати клієнтом
Мистецтво з Inverium
«Вів’єн Вествуд: натхненна бути собою»
  • Україна
  • Online / Offline
  • Розвиток особистості

спікер

Зоя Звіняцківська

Чому можна повчитись у Вествуд?
Відповість на питання Зоя Звіняцківська – історик моди, fashion-критик, журналістка, культуролог, за освітою мистецтвознавець. Вона досліджує структури культурних і соціальних кодів, використовуючи моду в якості інструменту дослідження. Запрошений куратор Мистецького Арсеналу, куратор розділу моди серії форумів Dofa.fund. Автор розділу про сучасну моду України в енциклопедії «World dress and fashion» (Berg Publishers, Oxford, UK). Автор книги «In Progress. Fashion in Ukraine since 1991».
07.04
19:00
Img
"Комерційність моди – чудовий компроміс для сучасного ринку, а от мистецтво масовості не пробачає, одразу ж потрапляючи в категорію кітчу."

Невтомна, безкомпромісна, і, незважаючи на вік, завжди дитина. Це вона створила скандальну футболку з зображенням Єлизавети II, губи якої були проткнуті шпилькою і все це в супроводженні провокаційної пісні гурту Sex Pistols – «God Save the Queen». Запитаєте, а як же відреагувала королева? Нагородила Вів’єн Вествуд Орденом Британської імперії за вклад у розвиток моди. Але це трапилось вже через 15 років після скандальної витівки.

Ви відкриєте для себе кращого дизайнера Британії та переконаєтесь, що Вів’єн Вествуд змінює все: політичні погляди, чоловіків і світ моди, але все одно залишається собою.

Івент в рамках співпраці з культурним проектом INVERIUM platform, інтелектуальні події якого у напрямках літератури, мистецтва, історії, моди та кіно прищеплюють моду на освіченість.

Зоя Звіняцківська
author
Зоя Звіняцківська
Формат

Захід пройде у форматі онлайн лекції на платформі YouTube.

Бажаючі можуть ставити питання у чаті, спілкуватись з спікером та лишати коментарі під час ефіру.

Лекція доступна для всіх без використання квитка AHUB.

Додавайте дату до свого календаря та завітайте з друзями на трансляцію за посиланням.