ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
відкритий подкаст

Як не загубитися в інфошумі та не згоріти від коментарів?

20.01
19:30
гостя
Оксана Мороз

Коли ми перестаємо орієнтуватися в інфошумі, ми починаємо вірити у всіляку маячню. Ще гірший сценарій — ми розповсюджуємо цю маячню далі. Ненавмисне, але наслідки часом бувають незворотними. У третьому відкритому подкасті сезону «Спілкування» разом з Оксаною Мороз, експерткою з формування суспільної думки, ми розберемося, як не множити неправдиві сутності. Чи є способи швидко визначити, яка новина фейкова, а яка справжня? Звідки та як брати інфу, якій 100% можна довіряти? Як не вестися на коментаторів, які «завдають добра» своєю «експертною» думкою, і самому в певний момент не перетворитися на такого ж коментатора? Про це й поговоримо.

AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa.
гостя
Оксана Мороз

Запис подкасту в аудіо буде доступним згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі в YouTube. Конспект розмови з найцікавішими думками шукай у цифровому медіа Sense Now.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВО

Рекомендуємо прийти послухати, якщо ти:

  • прагнеш навчитися розрізняти, де істинно правда, а де інші лише намагаються тебе переконати, що щось — правда;
  • довіряєш, але перевіряєш, і тому хочеш зрозуміти, як і де правильно перевіряти будь-яку інфу;
  • просто хочеш послухати цікаву гостю і подивитися наживо, як записуються подкасти.
гостя
Оксана Мороз
Формат

Відкритий подкаст проходитиме у форматі розмови між ведучими та гостею. Свої запитання на тему подкасту ти можеш попередньо прописати в Телеграм-чаті AHUB чи поставити особисто під час заходу.

Тривалість — 1,5 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті ж, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, тож просимо тебе взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77