ua
ru
en
Львів
Львів
киев
Ваш город ‒ ЛЬВов?
English Time

Західний і Східний світи в бізнесі

20.10
19:00
Спікер
Space Deer

У чому різниця між веденням бізнесу на Заході і на Сході? Чи правда, що для бізнесу корисно вивчати не тільки економічні показники країн, але ще й звички людей та місцеві традиції? Запрошуємо тебе на обговорення цієї захопливої теми в English Speaking Club в AHUB Lviv.

«Готуємо до життя, а не до іспитів»
Спікер
Space Deer

Найефективніший спосіб вивчення іноземної мови — розмовна практика. Вибраний формат занять дає кожному студенту помітний практичний результат у вивченні англійської — здатність говорити нею та розуміти співрозмовників.

Під час заняття учасники обговорять тему ведення бізнесу у всьому світі. Глобальний бізнес — це завжди більше, ніж просто продаж товарів або відправлення грошей за кордон. Люди, що працюють у глобальному бізнесі, повинні вивчати звичаї та звички жителів різних країн. Західне і східне суспільства настільки відрізняються одне від одного, що культурні зіткнення і непорозуміння можуть проявлятися навіть у дрібницях. А дрібниці, як ми знаємо, істотно впливають на будь-який бізнес. Вивчення і визнання інших культур у світі сучасних технологій більше не є виключною компетенцією послів і консулів.

Заняття тобі підходить, якщо ти:

  • хочеш поліпшити свої розмовні навички, незалежно від рівня англійської;
  • не проти вивчити нові слова і терміни іноземною мовою;
  • готовий до динамічного обговорення актуальних тем з однодумцями.
Спікер
Space Deer
Формат

Заняття відбудеться у форматі спілкування англійською мовою. На початку заняття учасники дивляться короткі відеоролики на задану тему й обговорюють побачене. Наприкінці заняття всі гості заходу за бажанням можуть пограти в ігри англійською.

Для реєстрації тисни на кнопку «Забронювати» — і отримай QR-квиток через Телеграм-бот.

Цей захід можуть відвідувати тільки клієнти Альфа-Банку з пакетами послуг Black і Graphite, учасники A-CLUB і окремі ФОП-категорії. Вартість відвідування заходу — 1 квиток AHUB.

Захід відбудеться у форматі офлайн-заняття із дотриманням всіх карантинних норм.

20 місць
Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
Київ скоро