ua
ru
en
Київ
Львів
Ваш город ‒ ЛЬВов?
Відкритий подкаст

ЗСЖ VS БОДІПОЗИТИВ: ЯКІ АКТИВІСТИ МАЮТЬ БІЛЬШЕ ШАНСІВ І ЯК ЦЕ ВПЛИНЕ НА БІЗНЕС?

18.11
19:30
Спікер
Катерина Толстікова

У третьому відкритому подкасті AHUB Live ми продовжимо говорити про фізіологію і цього разу торкнемося теми ЗСЖ та бодіпозитиву. Здоровий спосіб життя — чи справді він зараз здоровий? Як і чому з’явився бодіпозитив? Чому прихильники обох течій інколи так сильно хейтять одне одного? Яким чином це протистояння впливає на бізнес уже і як впливатиме в майбутньому? І хто зрештою переможе (якщо це взагалі можливо)? Ці та інші питання ми обговоримо з нашою гостею Катериною Толстіковою — лікаркою-дієтологинею, засновницею першої в Україні онлайн «Школи здоров’я».

AHUB Live — спільний проєкт Альфа-Банку й Visa
Спікер
Катерина Толстікова

Запис подкасту в аудіо буде доступний згодом на всіх подкаст-платформах, відеоверсія — на каналі банку в YouTube. Конспект розмови з найцікавішими думками шукайте в цифровому медіа Sense Now.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВО

Рекомендуємо прийти послухати, якщо ти:

  • цікавишся темами ЗСЖ і бодіпозитиву та, можливо, навіть схиляєшся до одного із напрямів;
  • прагнеш поглянути на все це ще і з точки зору бізнесу;
  • просто хочеш послухати цікаву гостю і подивитися наживо, як записуються подкасти.
Спікер
Катерина Толстікова
Формат

Відкритий подкаст проходитиме у форматі розмови між двома ведучими та гостею. Свої запитання на тему подкасту ти можеш попередньо прописати у Телеграм-чаті AHUB чи поставити особисто під час заходу.

Тривалість — 1,5 год.

Вхідний квиток — QR-код, згенерований за допомогою чат-бота AHUB. Натискай «Забронювати», щоб зареєструватися та отримати свій квиток. Кількість місць обмежена.

Умови відвідування ті самі, що й для самого простору AHUB: бути клієнтом Альфа-Банку з дебетовою карткою чи карткою Caméléon або бути членом A-CLUB, або мати один із вказаних в умовах ФОП-тарифів.

Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень, отже просимо тебе взяти з собою «зелений» ковід-сертифікат або негативний тест на коронавірус, або довідку про одужання.

20 місць

Афіша

Як сконтактувати
Контакти
7799
Контакт-центр
Київ
Львів
пл. Ринок, 26, 4 поверх
Відкрити в картах Google
+38 (032) 229 59 55
ahublviv@gmail.com
Київ
Контакти
+38 (044) 499 67 77